بستني
نويسندگان
لينک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 34
ديروز : 4
افراد آنلاين : 1
همه : 832

نظافت تهران اين روزها بسيار مورد توجه قرار گرفته است. براي نظافت خوب منزل شما نياز به يك نظافتچي منزل بي‌نظير داريد تا بتواند به خوبي نظافت منزل شما را انجام دهد و بهترين نظافتچي منزل را مي‌توانيد در پلتفرم خدمت از ما بيابيد. شما به راحتي مي‌توانيد استخدام كارگر خانم براي نظافت منزل خود را انجام دهيد. براي در خواست نظافتچي منزل مي‌توانيد اپليكيشن خدمت از ما را نصب كنيد و در آن بهترين نظافتچي منزل را درخواست بدهيد. همچنين در خدمت از ما شما مي‌توانيد هزينه نظافت منزل در سال 98 را از چندين نظافتچي منزل متفاوت دريافت كنيد.

علاوه بر اينكه مي‌توان نظافت تهران را در خدمت از ما در خواست كنيد، مي‌توانيد نظافت منزل مشهد و نظافت منزل كرج و ساير شهرها را نيز درخواست كنيد. در تمامي شهر ها نظافتچي منزل خدمات نظافت منزل فوري را براي شما انجام مي‌دهد و شما با خيالي راحت ا تميزي خانه خود لذت مي‌بريد.

بيشترين درخواست نظافتچي منزل براي نظافت تهران بوده است به همين دليل در مجموعه خدمت از ما تعداد زيادي از شركت‌ها نظافت تهران فعاليت دارند و در ساعات كاري خود هر گونه خدمات نظافت منزل فوري را براي شما انجام مي‌دهند.

 

نكات استخدام نظافتچي منزل

از نكات مهم استخدام نظافتچي منزل اين است كه بايد يك فرد مورد اعتماد باشد تا بتوان با خيال راحت و آسوده كار نظافت منزل را به او سپرد.

 

53jo_2.jpg

 

در زمان در خواست نظافتچي منزل در خدمت از ما شما مي‌تواندي پروفايل شخصي تمامي افراد نظافتچي منزل را ببينيد و با توجه به نظرات و امتيازات از مشتريا قبلي نظافتچي منزل مورد نظر خود را انتخاب كنيد.

 

نظافت تهران

نظافت تهران از جمله خدمات مهمي است كه توسط شركت هاي خدماتي نظافتي در تهران ارائه مي‌شود.

 

نظافتچي منزل چه وظايفي دارد؟

يك نظافتچي منزل بايد بتواند با دقت و صبر كار خود را انجام بدهد و كارش را بي دليل طولاني نكن تا مشتريان بتوانند به ساير كارهاي خود برسند. از مشكلاتي كه مشتريان با نظافتچي منزل دارند همين مي‌باشد كه نظافتچي منزل به دليل كار كردن در سرعت پايين و يواش مدت زمان كارش بيشتر از حد معمول شده و در آخر نيز به دليل زمان بيشتري كه در محل بوده در خواست پول و انعام بيشتري ميكند. در خدمت از ما به شدت با نظافتچي منزل خاطي بر خورد شده و اين چنين موارد بسيار كم پيش مي‌آيند.

يكي ديگر از وظايف نظافتچي منزل اين است كه كارش را به خوبي انجام دهد و مشتري رضايت بالايي از او داشته باشد. ممكن است شما نيز چنين تجربه ايي داشته باشيد كه يك نظافتچي منزل به دليل انجام كارش در خواست انعام دارد. اينكه يك نظافتچي منزل كارش را با كيفيت و دقت انجام دهد وظيفه او است و درخواست انعام كاري اشتباه و پرداخت كردن انعام كاري اشتباه‌تر است.

 

سخن پاياني:

شما مي‌توانيد با نصب اپ نظافت منزل "خدمت از ما" درخواست نظافتچي منزل خود را ثبت كنيد؛ و همچنين به راحتي يك نظافتچي منزل براي نظافت تهران و يا ساير شهرهاي ايران استخدام كنيد.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۴۱:۱۹ ] [ اكسترا ]

خدمات محبوب نظافتي در «خدمت از ما» مزيت‌هاي منحصر به فرد خود را دارد. از جمله ارائه خدمات گسترده در حوزه­هاي گوناگون، امكان ارتباط سريع و موثر شركت­هاي معتبر، شخصي سازي خدمات، برآورد هزينه خدماتي همچون تعمير موتورخانه صورت رايگان و... موفق به كسب محبوبيت زيادي در ميان مردم شده است. با توجه به نزديك شدن زمستان و سال نو، در اين مقاله قصد داريم خدمات محبوب نظافتي و همچنين خدمات تعمير موتورخانه بررسي كنيم.

 

خدمات محبوب نظافتي

نظافت و خدمات مربوط به آن شامل فعاليت­هاي گسترده­اي مي­شود. نظافت منزل، نظافت شركت، نظافت مشاعات و راه پله، نظافت پاركينگ و... تنها برخي از موارد اين دسته است. در ادامه برخي از خدمات محبوب نظافتي در "خدمت از ما" را نام مي­بريم.

 

 

چرا نظافت منزل يكي از خدمات محبوب نطافتي است؟

پرمتقاضي­ترين مورد در ميان خدمات محبوب نظافتي، نظافت منزل باشد. زيرا تقريبا هر خانه ‌اي هفته اي يك بار به نظافت نياز دارد. نظافت منزل نكات و ريزه­كاري­هاي بسيار مهمي دارد كه يك نظافتچي باتجربه تمامي آنها را رعايت مي­كند. تعرفه نظافت منزل به عوامل متفاوتي از جمله مدت زمان نظافت و لوازم نظافت بستگي دارد.

 

نظافت شركت

نظافت شركت نيز يكي از خدمات محبوب نظافتي و موردي بسيار حساس است كه بايد توسط نظافتچي حرفه آقا يا خانم صورت بگيرد. براي نظافت شركت، بايد از لوازمي همچون جاروبرقي صنعتي، شوينده سنگ‌هاي كف و ... استفاده شود. هزينه نظافت شركت معمولا از هزينه نظافت منزل بيشتر است  نظافت محل كار، با توجه به وجود وسايلي همچون پرينتر، ميز و صندلي اداري، لپ­تاپ و كامپيوتر و ... نيازمند دقت بالايي را در نظافت مي­طلبد.

 

نظافت راه پله

نظافت راه پله نيز در گروه خدمات محبوب نظافتي ­خدمت از ما قرار مي­گيرد. نظافت راه پله، جدا از نظافت خانه يا نظافت شركت است و براي آن بايد به صورت جداگانه درخواست دهيد. به همراه خدمت نظافت راه پله، نظافت پاركينگ و مشاعات نيز ارائه مي‌شود و مشخصا باعث تفاوت قيمت خواهند شد.

 

تعمير موتورخانه

نگهداري و تعمير موتورخانه يكي از موضوعات مهم در مديريت ساختمان و يكي از خدمات "خدمت از ما" با متقاضي بالاست. اگر براي تعمير موتورخانه و يا نگهداري از آن به كمك يك تعميركار تاسيسات موتورخانه نياز داريد، روي "خدمت از ما" حساب كنيد. شما مي­توانيد خدمات تعمير موتورخانه را از طريق وبسايت يا اپليكيشن ثبت كنيد تا به بهترين تعميركاران موتورخانه به درخواست شما رسيدگي كنند.

 

چرا بهتر است تعمير موتورخانه را به "خدمت از ما" سپرد؟

تعمير موتورخانه كاري است كه به تجربه و دانش بالا و دقيقي احتياج دارد. با توجه به اهميت موتورخانه و نقش آن در گرمايش خانه، تعمير موتورخانه توسط فرد بدون تجربه مي‌تواند خسارات جدي را به­دنبال داشته باشد. با كمك گرفتن از يك متخصص علاوه بر رفع مشكل، از مشكلات احتمالي تعمير موتورخانه توسط فرد نامناسب جلوگيري خواهيد كرد.

 

پيدا كردن متخصص تعميركار موتورخانه تسكي راحت نيست؛ اما با «خدمت از ما» مي‌توانيد به بررسي پروفايل هر فرد و همچنين امتيازاتي كه مشتري‌هاي قبلي به متخصص‌ها داده­اند و ديدگاه‌هاي آنها، بهترين فرد را براي تعمير موتورخانه خود انتخاب كنيد.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۷:۰۹ ] [ اكسترا ]

عنوان : خريد كولرگازي مدل Vivace-AS19VB سامسونگ

توضيحات :

 

كولرگازي مدل Vivace-AS19VB از دستگاه هاي تهويه هواي با كيفيت و مطبوع و خنك كننده هوا ميباشد كه توسط سامسونگ طراحي و توليد شده است ، ضمن اين كه اين محصول فقط در حالت سرمايش ميباشد و مانند تمامي دستگاه ها داراي دو بخش داخلي و خارجي ميباشد كه بخش داخلي وظيفه وزش باد خنك و بخش خارجي دستگاه نيز وظيفه خنك نمودن گاز دستگاه را دارد كه بخش داخلي با طراحي مشكي و كاربر پسند خود كه با تركيب رنگ مشكي و نقره اي ، زيبايي بي نظيري را به محصول افزوده است و در عين حال نيز داراي عملكردي فوق العاده در سرمايش ميباشد. برق مصرفي اين دستگاه به صورت تك فاز ميباشد.كولر گازي سامسونگ در اين مدل با داشتن فيلتري در پنل داخلي خود باعث ميشود كه هواي خروجي از دستگاه با كيفيت باشد. اين مدل از دستگاه ها داراي قدرت پرتاب باد بالا در متراژ هاي طولاني ميباشد كه فضاي محيط را ميتواند به خوبي پوشش دهد. همچنين با داشتن ريموت كنترل براي تنظيم راحت تر و بهتر دستگاه نيز بسيار در اين مدل مهم ميباشد. صدايي كه از اين پنل به خصوص پنل داخلي در سرعت هاي متفاوت با دور هاي بالا و پايين ايجاد ميشود كمي متفاوت است اما به صورت كلي هيچكدام براي شما آزاري نخواهد داشت. كمپرسور روتاري UTR كه در اين كولر گازي ارزان استفاده شده است قابليت كار كرد فوق العاده و موثر را تا دماي ?? درجه سانتي گراد دارد. همچنين در اين كولر گاز ديواري براي سيستم سرمايش سريع از Turbo Cooling استفاده ميشود كه فقط براي اين مدل در نظر گرفته شده است. در سري محصولات اين مدل از دستگاه ها ، بهره گيري از فيلتر هاي گوناگون باعث شده است كه ويروس ها و باكتري ها به صورت كامل از بين بروند.اين دستگاه ميتواند انتخاب مناسبي براي مكان زندگي خانواده شما باشد و ميتواند آرامش را براي شما فراهم نمايد.

كولر مدل Vivace-AS19VB

منبع : كولرگازي مدل Vivace-AS19VB

 

جهت تهيه اين محصول به سايت فروش كولرگازي ما مراجعه نماييد و از تخفيفات ويژه ما بهره مند شويد , همچنين جهت دريافت مشاوره ميتوانيد با پشتيبانان ما در ارتباط باشيد:

09189744919 - 09368713408

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۹:۴۷ ] [ اكسترا ]

كانال لينكدوني تلگرام وظيفه انتشار لينك گروه هاي تلگرام را بر عهده دارد.

شما مي توانيد با عضويت در كانال لينكدوني تلگرام ليست تمام گروه هاي تلگرامي را داشته باشيد.

در اين لينكدوني بزرگ تلگرام لينك تمام گروه هاي تلگرامي به صورت رايگان در اختيار شما قرار مي گيرد.

در اين گروه لينك گروه چت تلگرام و گروه گپ تلگرام منتشر مي شود.

كانال لينكدوني تلگرام لينك گروه هاي دختر و پسر هم منتشر مي كند.

شما مي توانيد با عضويت در اين لينكدوني تلگرام صاحب لينك تمام گروه هاي تلگرامي بشيد.

اين لينكدوني روزانه گروه هاي زيادي را منتشر مي كند و تقريبا روزي 80 گروه تلگرام مختلف ثبت مي كند.

شما هم اگر گروه تلگرام داريد مي توانيد در اين لينكدوني براي افزايش ممبر واقعي ثبت كنيد.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: كانال لينكدوني تلگرام،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۵:۰۶ ] [ اكسترا ]

خريد و فروش پرفكت ماني ارزان توسط سايت سام اكسچنجر

خريد و فروش آنلاين امروزه بسيار گسترده شده است و در معاملات در سراسر دنيا استفاده مي شود. براي خريد از سايت هاي برون مرزي و يا دريافت پول بدون واسطه قرار دادن بانك ها مي توانيد از ارزهاي ديجيتالي استفاده كنيد يكي از شببكه هاي متداول براي خريد و فروش ارز ديجيتالي پرفكت ماني است. براي اينكه پرفكت ماني ارزان بخريد و آن را با بهترين قيمت به فروش برسانيد سام اكسچنجر به شما كمك مي كند تا معاملات خود را بدون پرداخت درصد بهره و كارمزد انجام دهيد و از اين طريق در پرداخت هاي خود صرفه جويي كنيد.

سام اكسچنجر، با داشتن بيش از 7 سال سابقه در زمينه خريد و فروش ارزهاي ديجيتالي . انجام تبادلات مالي بهترين گزينه براي انجام خريد و فروش پرفكت ماني ارزان و ووچر پرفكت ماني است. براي خريد و فروش پرفكت ماني ارزان از طريق سايت سام اكسچنجر به نشاني www.samexchanger.com  مي توانيد با مراجعه به آدرس ين سايت ابتدا اقدام به ثبت نام و اهراز هويت در اين سايت اقدام كنيد. لازم به ذكر است كه مراحل ثبت نام و تأييد هويت در اين سامانه به سرعت و بدون اتلاف وقت انجام مي پذيرد.

پرفكت ماني ارزان بخريد

براي خريد پرفكت ماني ارزان و بدون بهره از طريق سايت سام اكسچنجر كافي است مراحل زير را طي كنيد.

مراحل ثبت نام در سامانه سام اكسچنجر:

znn4_11.jpg

همان طور كه در شكل ملاحظه مي كنيد پس از ثبت نام و عضويت در سايت بايد اقدام به ارسال مدارك كنيد. سايت سام اكسچنجر يك سايت مطمئن و قانوني است و هرگز بدون اهراز هويت اجازه فعاليت به افراد را نمي دهد. پس از اين مرحله شما به آساني مي توانيد اقدام به خريد و فروش پرفكت ماني كنيد. اگر به دنبال يك سايت مطمئن براي خريد پرفكت ماني ارزان هستيد مي توانيد با خيال راحت از اين سايت به خريد و فروش ارز بپردازيد. فرايند ثبت نام در سام اكسچنجر در عين امنيت بالا ساده بوده و مراحل پيجچيده سايت هاي ديگر را ندارد.

سايت سام اكسچنجر را بيشتر را بشناسيد

تيم پشتيباني موجود در سايت سام اكسچنجر در تمام ساعات شبانه‌روز آماده ارائه راهنمايي و كمك به شما كاربران عزيز خواهند بود و از اين بابت هيچ نگراني نداشته باشيد زيرا كارشناسان باتجربه سام اكسچنجر شما را تنها نمي گذارند. اين سايت مبادلات مالي را با سرعت و دقت بالا انجام مي دهد. يكي از بهترين مزيت هاي سايت سام اكسچنجر اين است كه شما محدوديت خريد نداريد و مي توانيد هرچند بار كه لازم داريد خريد كنيد.

يكي ديگر از مزيت هاي سايت سام اكسچنجر اين است كه خريد و فروش پرفكت ماني را بدون دريافت بهره و سود انجام مي دهد و به همين دليل مي توانيد مطمئن باشيد كه براي خريد و فروش پرفكت ماني ارزان يك سايت معتبر را انتخاب كرده ايد. 

معامله با پرفكت ماني چگونه است؟

همان طور كه گفتيم شما مي توانيد براي خريد و فروش پرفكت ماني ارزان از سايت سام اكسچنجر استفاده كنيد. كافي است يك حساب كاربري وريفاي شده در سايت پرفكت ماني ايجاد كنيد. مزيت استفاده از يك حساب كاربري تائيد شده اين است كه كارمزد تراكنش‌ها از 2 درصد به 5/0 درصد كاهش خواهد يافت. براي اينكه در پرفكت ماني معامله كنيد بايد حداقل 100 دلار سرمايه داشته باشيد. با داشتن يك حساب پرفكت ماني به راحتي مي توانيد مبادلات لازم براي كسب و كارهاي اينترنتي را انجام دهيد.

براي شروع معامله با پرفكت ماني بايد از فرآيند ووچر استفاده كنيد. استفاده از اين فرايند آسان و ساده است. پرفكت ماني يك سيستم پرداخت پويا و مطمئن براي حواله ها با مبالغ بالا مي باشد. مهمترين دليل محبوبيت پرفكت ماني اين است كه براي كاربران ايراني محدوديت ايجاد نمي كند. پس از شارژ پرفكت ماني به صورت آنلاين مي توانيد به معامله با پرفكت ماني بپردازيد.

مزاياي استفاده از پرفكت ماني

سيستم پرفكت ماني مزاياي بسياري دارد و از طريق آن مي توان با 110 كشور دنيا معامله كرد و همچنين از 22 زبان پشتيباني مي كندبرداشت پول از حساب شخصي در اين سيستم در تمامي دفاتر صرافي صورت مي­گيرد ولي كاربران بايد توجه نمايند كه تمامي تراكنش­هاي آن غيرقابل برگشت هستند. كاربران پرفكت ماني مي توانند از كدهاي الكترونيكي استفاده كنند كه باعث بالا رفتن سرعت شده و نياز به تأييد را از بين مي برد كه در روش انتقال پول به صورت وجه وجود دارد.

پرفكت ماني از امنيت خوبي برخوردار است زيرا ورود به آن از طريق ارسال كد تأييد به تلفن صورت مي گيرد.

چگونه پرفكت ماني ارزان بخريم؟

براي اينكه پرفكت ماني ارزان بخريد بايد تا حد امكان از نوسانات قيمت دور باشيد. استفاده از يك سايت معتبر براي خريد پرفكت ماني ارزان كه داراي سرعت بالايي نيز باشد تا حد زيادي باعث مي شود از نوسانات قيمت دور باشيد و بتوانيد پرفكت ماني را با قيمت مناسبتري خريداري كنيد. نكته ديگري كه به خريد پرفكت ماني ارزان كمك مي كند اين است كه از سايت هايي پرفكت ماني بخريد كه كارمزد كمتري دريافت كنيد. برخي سايت ها با عنوان فروش پرفكت ماني ارزان مبلغي به عنوان دستمزد انتقال دريافت مي كنند علاوه بر اين مبلغي نيز به عناون دستمزد به آن اضافه مي كنند. و يا ممكن است به بهانه وريفاي بودن حساب كاربر مبلغ اضافي نيز دريافت كنند.

بنابراين اگر مي خواهيد يك سايت معتبر براي خريد پرفكت ماني ارزان انتخاب كنيد به اين نكات توجه كنيد.

سايت سام اكسچنجر بصورت آني و اتوماتيك خريد اتوماتيك پرفكت ماني را انجام مي دهد و به همين دليل با خريد پرفكت ماني از سام اكسچنجر از نوسانات لحظه اي در امان هستيد و پرفكت ماني ارزان خريده ايد.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: سايت سام اكسچنجر،
موضوع:
[ ۸ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۸:۳۷ ] [ اكسترا ]

قيمت ميلگرد در كارخانجات صنايع فولاد كشور

 داراي نوسانات بسياري در چند سال گدشته بوده است شركت هاي توليد كننده ميلگرد در كشور بسيارند براي اطلاع از قيمت به روز ميلگرد در صنايع فولاد اين مقاله مي تواند به شما كمك كند تا بهترين انتخاب را در مورده قيمت و كيفيت كالاي مورده نظر خود داشته باشيد.

براي اطلاع از قيمت هاي به روز شده روي لينك موره نظر كليك كنيد تا قيمت هاي به روز شده را مشاهده فرماييد.

 

براي اطلاعات بيشتر راجب توليدات مجموعه صنعتي كرمان اينجا كليك كنيد.

قيمت ميلگرد كرمان

براي اطلاعات بيشتر راجب توليدات مجموعه صنعتي شاهرود اينجا كليك كنيد.

قيمت ميلگرد شاهرود

براي اطلاعات بيشتر راجب توليدات مجموعه صنعتي نورد اهواز اينجا كليك كنيد.

قيمت ميلگرد اهواز

براي اطلاعات بيشتر راجب توليدات مجموعه صنعتي نيشابور اينجا كليك كنيد.

قيمت ميلگرد نيشابور

براي اطلاعات بيشتر راجب توليدات مجموعه صنعتي بناب اينجا كليك كنيد.

قيمت ميلگرد بناب 

براي اطلاعات بيشتر راجب توليدات مجموعه صنعتي اصفهان اينجا كليك كنيد.

قيمت ميلگرد اصفهان

براي اطلاعات بيشتر راجب توليدات مجموعه صنعتي پرشين فولاد اينجا كليك كنيد.

قيمت ميلگرد پرشين

براي اطلاعات بيشتر راجب قيمت به روز محصولات صنايع فولاد اينجا كليك كنيد.

قيمت روز ميلگرد در بازار

گروه صنعتي و فروش آهن ايرانيان شبانه روز در تلاش هست تا بهترين و كامل ترين پكيج قيمت به روز محصولات صنايع فولاد كشور را به شما عزيزان ارائه دهد براي اين موضوع مي توانيد با كارشناسان اين شركت تماس گرفته و با قيمت به روز شده ميلگرد در بازار طرح توجيهي خود را كامل كنيد.


ميلگرد ساده و انواع مختلف آن

ميگرد ساده در دو نوع كلاف و ساده در صنايع فلزي فولاد ساخته مي شود و كاربرد هاي وسيعي در صنعت دارد كه به بخش بسيار كوچك آن اشاره كرديم.

قيمت ميلگرد ساده
عوامل تاثير گذار بر قيمت ميلگرد را مي توانم از نوسانات بازار كنوني نام ببريم كه تحريم هايي كه بر كشور وارد شده بي تاثير نبوده و باعث شده تا قيمت صنايع فولاد
تا حد قابل توجهي بالا برود .
شركت آهن ايرانيان ارائه به روز  قيمت آهن  در بازار و همچنين با دانش و توانايي كارشناسان اين شركت بهترين انتخاب رو براي شما عزيزان داشته باشه و  با مشاوره كارشناسان اين شركت مناسب ترين انتخاب را داشته باشيد.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: قيمت ميلگرد،
موضوع:
[ ۸ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۳۹:۱۹ ] [ اكسترا ]

ارتودنسي، يكي از روش‌هاي بهبود قرارگيري دندان‌ها در دهان است كه به روش‌هاي متفاوتي از جمله هدگير، ارتودنسي متحرك يا ثابت و ارتودنسي مرئي يا نامرئي صورت مي‌پذيرد. از جمله نگراني‌هاي بيماران در پيش از شروع درمان ارتودنسي، عوارض ارتودنسي و مشكلات بعد از ارتودنسي است. مراحل ارتودنسي بزرگسالان نيز همانند مراحل  ارتودنسي براي كودكان است، با اين تفاوت كه در ارتودنسي كودكان، با توجه به مستحكم نشدن استخوان‌هاي فك، با راحتي بيشتري مي‌توان چينش دندان‌ها را به حالت مطلوب رساند. يكي از مواردي كه درمان ارتودنسي را خوشايند مي‌كند، توانايي انتخاب بيمار از ميان ارتودنسي‌هاي رنگي موجود است (براكت‌هاي فلزي رنگي). با ما همراه بمانيد تا به شرح «ارتودنسي» و مفاهيم مرتبط با آن بپردازيم.

 

جالب است بدانيد در كنار «ارتودنسي»، عبارات زير نيز جستجو مي‌شود:

  • عوارض ارتودنسي
  • مشكلات بعد از ارتودنسي
  • فيلم ارتودنسي دندان
  • مراحل ارتودنسي بزرگسالان
  • ارتودنسي رنگي
  • ارتودنسي قبل و بعد
  • معايب ارتودنسي
  • ارتودنسي متحرك

 

ارتودنسي چيست؟

ارتودنسي يكي از شاخه‌هاي رشته‌ي دندانپزشكي است كه  در سعي بر ايجاد چينش مطلوب متناسب با استخوان فك و لثه فرد مي‌شود. كلمه «ارتودنسي»، خود از دو كلمه ارتو و دنسي تشكيل شده است. از جمله مواردي كه چينش  نامطلوب دندان‌ها به همراه دارند، اثرگذاري بر روابط اجتماعي، جويدن غذا، اختلال در قرار گرفتن دندان‌هاي فك بالا و فك پايين بر روي يكديگر و ... اشاره نمود.

 

عوارض ارتودنسي

يكي از نگراني‌هايي كه بيماران براي درمان ارتودنسي دارند، عوارض ارتودنسي است. از جمله عوارض ارتودنسي مي‌توان  به پوسيدگي دندان، لق شدن دندان‌ها و ... اشاره نمود؛ اما در اين ميان بايد توجه كرد كه اگر متخصص ارتودنسي‌اي كه برمي‌گزينيد داراي مهارت و سابقه كار در اين حوزه است، با خيالي آسوده مي‌توانيد بدون ايجاد شدن مشكل پس از ارتودنسي، درمان خودتان را آغاز كنيد.

 

مراحل ارتودنسي بزرگسالان:

در اولين جلسه متخصص ارتودنسي، با چكاپ كامل دندان‌هاي شما، گزينه‌هايي كه پيش روي شما است را شرح مي‌دهد. در موارد معدودي، ارتودنسي پاسخگو نيست و بايد به جراحي فك و ايجاد تغييرات در استخوان‌هاي فك و سپس ارتودنسي پرداخت. در موارد ديگري، هدگير بخشي از فرايند بخشي از فرايند درمان را شكل مي‌دهد.

در قدم بعد، شما مي‌توانيد از ميان متدهاي متفاوت ارتودنسي كه شامل مواردي مانند ارتودنسي متحرك، ثابت، مرئي و نامرئي مي‌شود، دست به انتخاب بزنيد.

اينك متخصص ارتودنسي براي شما، دو نوع عكس برداري متفاوت OPG و لنترال سفالومتري مي‌نويسد تا بررسي دقيق وضعيت سلامتي دهان شما و همچنين شكل استخوان‌هاي فك شما بپردازد.

در انتها، متخصص ارتودنسي به قرار دادن براكت‌هاي بر روي دندان شما مي‌پردازد و با اتصال براكت‌ها به يكديگر، در طي مدت زمان 6 تا 18 ماه، درمان شما را به پايان مي‌رساند.

 

سخن پاياني:

اميدواريم اين مقاله كه پيرامون «ارتودنسي» بود، براي شما مفيد واقع شود.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: حداقل هزينه ارتودنسي،
موضوع:
[ ۸ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۱:۱۱ ] [ اكسترا ]

ذانلود مباني نظري بررسي رابطه هوش معنوي با دلبستگي و شادكامي افراد معتاد و غير معتاد داراي 122 صفحه و با فرمت word ، قابل ويرايش و آماده براي پرينت مي باشد
ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: بررسي، مباني، نظري، رابطه، هوش،
موضوع:
[ ۷ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۹:۱۰ ] [ اكسترا ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لينک هاي تبادلي
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ /  گیربکس اتوماتیک خرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفونخرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت / انجام پروژه های متلب /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ / telegram channel subscribers / چت روم / خرید آبنما خانگی /  قیمت آجر / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت